Лісові охоронці врятували косулю
Працівники лісової охорони ДП «Ніжинське лісове господарство» врятували дику косулю.
Тварину впіймали люди в одному із приватних домогосподарств Ніжина і одразу ж повідомили про це лісівників. Ті у свою чергу звернулися за допомогою до ветеринарів, і, надавши медичну допомогу, випустили лісового гостя в його природне середовище.
Інженер з охорони та захисту лісу ДП «Ніжинське лісове господарство» Володимир Яковенко побачив тварину вже зв’язаною. Її упіймали люди. Про лісового гостя на території приватного подвір’я повідомили правоохоронців та лісівників.
«Ймовірно тварину в місто завезли браконьєри, - припускає охоронець природи. – Косулі просто пощастило».
Лісова охорона доставила молодого самця до ветеринарної клініки, де тварину оглянули та надали медичну допомогу. Наступного дня косулю відвезли за місто – на територію регіонального ландшафтного парку «Ніжинський». Директор парку Сергій Мельникович особисто допомагав випускати тварину.
Місцину обрали не випадково, адже територія парку нараховує понад шість тисяч гектарів і належить до природно-заповідного фонду. Лісівники переконані, що тут косуля почуватиме себе в безпеці.
Прес-служба ДП «Ніжинське лісове господарство»
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression