Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 12:25:08

Вищий адміністративний суд України підтвердив законність вимог прокурора про витребування інформації

06.05.2017   07:48Агенцiя

Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на виявлення порушень у сфері бюджетного законодавства, насамперед при використанні бюджетних коштів. З цією метою, відповідно до норм Закону України «Про прокуратуру», направляються відповідні запити, в тому числі й суб’єктам господарювання про надання інформації.

Так, у ході вивчення законності використання бюджетних коштів прокуратурою області товариству направлено запит про надання інформації та копій документів про виконання ним будівельні робіт за договорами, укладеними з Управлінням капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації.

Водночас, незважаючи на обґрунтованість вимог прокурора, товариство звернулося до суду з позовом про визнання протиправною та скасування зазначеної вимоги.

Зважаючи, що судами першої та апеляційної інстанцій ухвалені рішення на користь позивача, прокуратурою області, послідовно відстоюючи свою правову позицію, оскаржено їх до Вищого адміністративного суду України.

Суд  касаційної інстанції 30.03.2017 задовольнив скаргу прокуратури  області та констатував, що підставами для внесення прокурором вимоги (запиту) є необхідність у витребуванні певної інформації, документів, матеріалів чи їх копій.

Відтак завдяки принциповій позиції прокуратури у задоволенні позову товариства відмовлено.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини