Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 17:17:19

Понад півтори сотні одиниць вогнепальної зброї здали громадяни під час місячника добровільної здачі зброї

05.05.2017   12:25Агенцiя

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та профілактики злочинів з їх використанням, у квітні на Чернігівщині як і по всій державі проходив всеукраїнський місячник добровільної здачі зброї.

Протягом квітня місяця в результаті проведення заходів до органів поліції було здано громадянами більш як 160 одиниць вогнепальної зброї та близько двох з половиною тисяч набоїв різного калібру.
Переважна кількість зданої зброї – мисливська, але є і нарізна, армійських зразків. В основному це зброя часів Другої світової війни знайдена під час земляних робіт.

Виключення становлять два зразки саморобної зброї, виявлені та вилучені в Прилуцькому й Ічнянському районах. Тут народні умільці переробили дрібнокаліберні гвинтівки під нарізну зброю, яка має набагато більшу забійну силу. Тепер ці витвори підпільного мистецтва вже нікому не завдадуть шкоди.

Також, крім цього здано понад пів сотні спецзасобів до яких відносяться газова зброя та пристрої травматичної дії.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини