Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 12:11:28

Співпраця облради та Центру медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів із порушенням фізичного розвитку "Інтеграція" триває

05.05.2017   11:20Агенцiя

Голова обласної ради Ігор Вдовенко вчергове відвідав Центр медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів із порушенням фізичного розвитку «Інтеграція» та поспілкувався з його керівником Дмитром Соболєвим.

Перебуваючи у закладі, очільник представницького органу Чернігівщини ознайомився із перебігом ремонтних робіт у приміщеннях осередку духовного та фізичного духовної і фізичної допомоги та підтримки людей з обмеженими фізичними можливостям иобласті.

За словами Дмитра Соболєва, який, до речі, є позаштатним радником голови обласної ради саме із соціальних питань, останнім часом заклад суттєво оновив і покращив свою матеріально-технічну базу. В центрі з’явилися спеціальні тренажери, які дозволяють ефективно проводити реабілітацію інвалідів, кушетка для проведення мануальної терапії. Активно триває процес облаштування кімнат для відпочинку, санвузлів, а також подвір’я закладу. І все це вдалося зробити за досить короткий час власними силами та за сприяння небайдужих людей, серед яких і депутати обласної ради, фактично з нуля відновивши аварійне приміщення, де майже всі функціональні системи були виведені з ладу.

У ході розмови Дмитро Соболєв наголосив, що наразі в центрі гостро стоїть кадрова проблема, адже заклад для своєї ефективної роботи потребує кваліфікованих медичних працівників, реабілітологів. Наразі «Інтеграції» активно допомагають волонтери, проте це не дозволяє закладу ефективно працювати та у повній мірі забезпечувати соціальну та фізичну реабілітацію мешканців області. Потребують нагального вирішення і питання щодо забезпечення людей з обмеженими фізичними можливостями необхідними засобами реабілітації, медикаментами, візками та спеціальними матрацами. Не менш проблемним і болючим є транспортне забезпечення та підвоз людей до центру.

Ігор Вдовенко відзначив, що обласна рада у межах своїх можливостей та компетенції готова і надалі допомагати колективу у розв’язанні актуальних проблем та сприяти стабільній діяльності центру. Однак для цього, за словами голови обласної ради, колективу «Інтеграції» потрібно проаналізувати та підготувати повний перелік нагальних питань, вирішення яких перебуває у площині повноважень представницького органу, а також визначитись із першочерговими матеріально-технічних потребами закладу.

-  Найближчим часом ми остаточно узгодимо подальший алгоритм нашої співпраці, щоб Центр медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів із порушенням фізичного розвитку «Інтеграція» якомога швидше запрацював на повну потужність, - підсумував Ігор Вдовенко.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».