Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 23:59:07

В Чернігівській міськраді привітали ветеранський актив міста

05.05.2017   08:23

У переддень Дня пам’яті та примирення та 9 Травня – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - Чернігівській міській раді привітали ветеранський актив міста.

Зі словами шани та вдячності до ветеранів звернувся секретар Чернігівської міської ради Віктор Бистров. Він говорив про те, що місто завжди турбувалося і буде турбуватися про них, робитиме все, аби кожен ветеран відчував постійну увагу і турботу.

На жаль, з тих, хто визволяв Чернігів у тій війні, вже нема в живих нікого. Але в місті на сьогодні мешкають 326 учасників бойових дій 1941-1945 років, серед яких 20 чоловік – колишні партизани та підпільники, а 4 – відзначилися трудовими подвигами і в повоєнні роки, заслуживши звання Героїв соціалістичної праці. Зараз у міській ветеранській організації більше тих, хто відбудовував наше місто і країну після руйнувань Другої світової.

Усі вони вже літні люди і більшість проблем, з якими вони стикаються, медичні. У Чернігові в кожному лікарняному відділенні є палата для ветеранів, і переважна частина ліків, що закупаються за рахунок міського бюджету за міськими програмами, теж призначена і надається саме для них. Це, звичайно, не вирішує всіх проблем, але теж суттєво.

Співпрацюючи з ветеранською організацією, місто постійно докладає зусиль для того, щоб ветерани відчували: наступні покоління про їх подвиг пам’ятають і шанують його.

З нагоди 30-річчя створення Міської організації ветеранів України Віктор Бистров на цій зустрічі вручив її голові – Ірині Миколаївні Четвертак – Почесну грамоту Чернігівської міської ради за активну участь у громадському житті міста.

Від імені ветеранів на зустрічі виступив чернігівський ветеран-підпільник і відомий краєзнавець Герард Олексійович Кузнєцов.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.