Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 04:33:52

В Чернігівській міськраді привітали ветеранський актив міста

05.05.2017   08:23

У переддень Дня пам’яті та примирення та 9 Травня – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - Чернігівській міській раді привітали ветеранський актив міста.

Зі словами шани та вдячності до ветеранів звернувся секретар Чернігівської міської ради Віктор Бистров. Він говорив про те, що місто завжди турбувалося і буде турбуватися про них, робитиме все, аби кожен ветеран відчував постійну увагу і турботу.

На жаль, з тих, хто визволяв Чернігів у тій війні, вже нема в живих нікого. Але в місті на сьогодні мешкають 326 учасників бойових дій 1941-1945 років, серед яких 20 чоловік – колишні партизани та підпільники, а 4 – відзначилися трудовими подвигами і в повоєнні роки, заслуживши звання Героїв соціалістичної праці. Зараз у міській ветеранській організації більше тих, хто відбудовував наше місто і країну після руйнувань Другої світової.

Усі вони вже літні люди і більшість проблем, з якими вони стикаються, медичні. У Чернігові в кожному лікарняному відділенні є палата для ветеранів, і переважна частина ліків, що закупаються за рахунок міського бюджету за міськими програмами, теж призначена і надається саме для них. Це, звичайно, не вирішує всіх проблем, але теж суттєво.

Співпрацюючи з ветеранською організацією, місто постійно докладає зусиль для того, щоб ветерани відчували: наступні покоління про їх подвиг пам’ятають і шанують його.

З нагоди 30-річчя створення Міської організації ветеранів України Віктор Бистров на цій зустрічі вручив її голові – Ірині Миколаївні Четвертак – Почесну грамоту Чернігівської міської ради за активну участь у громадському житті міста.

Від імені ветеранів на зустрічі виступив чернігівський ветеран-підпільник і відомий краєзнавець Герард Олексійович Кузнєцов.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини