Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 12:08:46

Завершено розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати земельного податку на суму понад 4,5 млн. грн.

05.05.2017   07:47

Під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати земельного податку в особливо великому розмірі (ч. 3 ст. 212 КК України).

Як встановлено слідством, фінансовий директор одного з товариств м. Чернігова в період з 2013 по 2014 роки, шляхом не укладення договорів оренди земельних ділянок, на яких розташовані придбані об’єкти нерухомості, та ухилення від їх державної реєстрації, в порушення вимог Податкового кодексу України, безпідставно не задекларував та не сплатив зобов’язання із земельного податку.

Застосування такої схеми ухилення від сплати податку призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів на загальну суму понад 4,5 млн. грн.

В ході досудового розслідування обвинуваченим відшкодовано всю шкоду завдану державі, заподіяну внаслідок несвоєчасної сплати податків.

Відповідно до кримінального процесуального законодавства до суду скеровано клопотання про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності згідно вимог ч. 4 ст. 212 КК України.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік

Ніжин: продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік 10:27

Продовжується прийом Проектів для участі у Громадському бюджеті на 2021 рік. Прийом проектів буде проводитися до 30 вересня 2020 року.

Виставка творів Леоніда Могучова

Виставка творів Леоніда Могучова "Духовна спадщина України" 10:20

Відкрилася виставка талановитого чернігівського художника-графіка Леоніда Могучова «Духовна спадщина України» в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».