Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:10:37

Завершено розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати земельного податку на суму понад 4,5 млн. грн.

05.05.2017   07:47

Під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати земельного податку в особливо великому розмірі (ч. 3 ст. 212 КК України).

Як встановлено слідством, фінансовий директор одного з товариств м. Чернігова в період з 2013 по 2014 роки, шляхом не укладення договорів оренди земельних ділянок, на яких розташовані придбані об’єкти нерухомості, та ухилення від їх державної реєстрації, в порушення вимог Податкового кодексу України, безпідставно не задекларував та не сплатив зобов’язання із земельного податку.

Застосування такої схеми ухилення від сплати податку призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів на загальну суму понад 4,5 млн. грн.

В ході досудового розслідування обвинуваченим відшкодовано всю шкоду завдану державі, заподіяну внаслідок несвоєчасної сплати податків.

Відповідно до кримінального процесуального законодавства до суду скеровано клопотання про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності згідно вимог ч. 4 ст. 212 КК України.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.