На Чернігівщині в ході спецоперації "розшук" знайдено 47 осіб, які переховувалися від правоохоронних органів
30 квітня в області завершилася оперативно-профілактична операція «розшук», яка тривала місяць та мала на меті зменшення кількості розшукуваних осіб у порівнянні з початком року.

З 47 знайдених зловмисників, які переховувалися від органів влади, 30 були оголошені в розшук ще в минулих роках.
Серед 33 розшуканих, які переховувалися від слідства та суду – один грабіжник, один зловмисник, що спричинив тяжкі тілесні ушкодження, та шість дезертирів.
Також за період спецоперації було затримано одного злочинця, розшукуваного правоохоронними органами республіки Молдова та 9 іншими Головними управліннями Національної поліції України.
Поліцією було розшукано 49 зниклих безвісти громадян, серед яких 19 неповнолітніх та 4 оголошені в розшук у минулі роки. Встановлено особи 10 невпізнаних трупів.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.
Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39
Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.
Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.
До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59
АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою: