Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 21:53:24

Рятувальники ліквідували пожежу столярного цеху

03.05.2017   15:18

3 травня о 06:33 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вул. Пржевальського, 7 міста Ніжин, на території одного з деревообробних підприємств горить столярний цех.

На момент прибуття вогнеборців вогнем була охоплена покрівля та майно в середині будівлі. О 07:00 пожежа була локалізована, а о 09:35 — ліквідована. 

Завдяки злагодженим діям підрозділів ДСНС вдалося уникнути  розповсюдження полум’я на поруч розташовані будівлі та споруди. Вогнем знищено покрівлю та перекриття будівлі, а також 6 столярних станків.

До ліквідації пожежі залучалося 8 чоловік особового складу 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини та 3 одиниці спеціальної техніки.

Причина виникнення пожежі наразі встановлюється.


УДСНС України  у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.