Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 11:25:42

Смолинські торф’яники проігнорують ювілейний бенкет "Укрторфу"

03.05.2017   15:06Агенцiя

Бенкет під час чуми! Державний концерн «Укрторф» помпезно і по-багатому відсвяткує своє десятиліття. Урочистості з нагоди ювілею відбудуться у фешенебельному столичному готельно-ресторанному комплексі «Братислава».

Запрошення на урочистості отримали керівники більшості місцевих філій концерну. Серед запрошених – 20 працівників ДП «Чернігівторф» та його двох структурних підрозділів – Ірванцівського та Смолинського заводів.

Одначе смолинці не поїдуть на бенкет, оскільки оголосили бойкот концерну, з мовчазної згоди якого відбувається руйнування галузі.
 
«Треба не ресторани замовляти, а думати над продовженням ліцензій заводам, які ще залишилися на плаву, - обурюється голова первинної профспілки ДП «Чернігівторф» Валентина Огієнко. – Ми вже і забули про те, коли концерн востаннє нам допоміг хоча б запчастину придбати. Все – самі!».

Делегація зі Смолина на ювілейний бенкет у «Братиславу» мала бути найчисельнішою від Чернігівщини. З 20-ти запрошених, половина – працівники Смолинської дільниці з видобутку торфу ДП «Чернігівторф».

Одначе смолинці не поїдуть на урочистості і не візьмуть з рук директора «Укрторфу» Андрія Озерчука жодних нагород.

«Укрторф» не допоміг нам у скрутні часи, а навпаки робив все, щоб потопити завод, - говорить начальник дільниці Андрій Страхов. – Андрій Озерчук каже, що ми нічого не робимо і ховаємося за спинами громади, прикриваючись танками. Хай загляне у відомість скільки ми грошей заробили в державу! Вони бояться нас і бояться, що за колективом і дійсно стоїть громада та військові з Гончарівського».

А й справді що святкувати? За час існування концерну з 22 державних торфобрикетних заводів на плаву залишилося менше половини. Вистояли всього 7 державних підприємств, не завдяки, а всупереч «Укрторфу». Із них внаслідок банкрутства цього річ зникне ще три держпідприємства – «Черкаситорф», «Житомирторф» і «Київторф».

А доки державні мужі з концерну розважатимуться в дорогих ресторанах, у Смолині розпочали прибирати поля. Щодня тут заготовляють двісті тонн сировини.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини