На Чернігівщині танкова бригада провела тактичні навчання з бойовою стрільбою. ФОТОрепортаж
Бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою 5-ї окремої танкової бригади оперативного командування "Північ" були проведені на Чернігівщині.
В ході проведення навчання в день та вночі підрозділи відпрацювали тактичні та вогневі завдання з ураження противника у різних видах бою.
Окрім штатних підрозділів бригади до участі у навчанні були задіяні також і придані сили та засоби від частин Повітряних сил Збройних сил України, Сил спеціальних операцій, армійської авіації, та Державної прикордонної служби України.
В ході проведення навчання оцінювались не лише кількість уражених цілей, а також і злагодженість дій підрозділів, і вміння командирів швидко приймати рішення в ході бою та під час зміни обстановки. В умовах максимально наближених до бойових, командири підрозділів мали змогу самостійно приймати рішення в залежності від ситуації що відбувалась, виявляти цілі та приймати рішення щодо їх ураження в максимально ефективний спосіб.
Варто зазначити планування з ураження противника відбулось лише перед самим початком проведення заходу за добу, що було зроблено вперше у Збройних силах України. Командиру бригади, у найкоротший термін, довелось прийняти рішення на ведення бойових дій та вивести підрозділи у визначені райони.
Підводячи підсумки навчання командувач військ оперативного командування "Північ" генерал – майор Вячеслав Назаркін зазначив,
- Бригада, показала свою спроможність на достатньо високому рівні, у найкоротший термін, виконати поставлені завдання. Але не слід зупинятись на досягнутому, потрібно постійно вдосконалювати свої професійні навички, вміти передбачати усі можливі варіанти ходу бою та бути готовим до різних ситуацій.
За результатами проведення навчання кращі військовослужбовці частини були нагородженні відомчими відзнаками, медалями та почесними грамотами, а кращій батальйон отримав від командувача військ автономний дизельний генератор, який стане їм у нагоді під час виконання завдані в зоні проведення АТО.
Прес-служба оперативного командування "Північ"
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському реабілітаційному центрі «RECOVERY» писали Радіодиктант національної єдності 09:33
Учора, в День української писемності та мови, вже 26 рік поспіль відбувся флешмоб, що об’єднує українців у всьому світі, – Радіодиктант національної єдності.
Небезпечні забавки: патрульні двічі реагували на повідомлення про стрілянину 08:30
26 жовтня, близько 13-ї години, на лінію 102 звернулася громадянка, яка повідомила, що на одному з дитячих майданчиків на вулиці Шевченка двоє чоловіків стріляють по пляшках.
Поліція Чернігівщини документує наслідки ворожих атак: поранено людину, пошкоджені будинки 18:42
27 жовтня росіяни атакували Чернігівщину безпілотниками. Внаслідок атаки у Чернігові поранень зазнав 31-річний місцевий мешканець, пошкоджені чотири будинки і автомобіль в садівничому товаристві в одному з мікрорайонів міста.
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру групі «чорних лісорубів» за масштабні порубки деревини на сотні тисяч гривень 17:43
Слідчі поліції Чернігівщини спільно з оперативниками карного розшуку за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури викрили групу зловмисників, які підозрюються у систематичній незаконній порубці лісу в Корюківському районі.









