Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 16:43:06

Сновській районній газеті "Промінь" – 100 років

29.04.2017   11:32

Голова обласної ради Ігор Вдовенко привітав працівників і ветеранів редакції Сновської районної газети «Промінь» з цієї урочистої нагоди.

У привітанні, зокрема, говориться: «Щиро вітаю вас із 100-річчям від дня виходу в світ першого примірника друкованого літопису Сновщини!

100 років – це не просто ювілей, а копітка праця не одного покоління журналістів при постійному спілкуванні з передплатниками-читачами,  яскраві сторінки творчого життя сновської журналістської спільноти, об'єднаної однією справою і великою любов'ю – до земляків і українського слова.

Сьогодні газета позиціонує себе як самостійний суб'єкт інформаційного простору не лише району і області, а й держави. На її шпальтах у понад ніж 70 авторських рубриках віддзеркалюються найважливіші новини, події, проблеми – пишеться сучасна історія Сновщини доби децентралізації влади і наближення адміністративних послуг до звичайної людини.

Нині творчий колектив редакції працює над номерами одинадцятої тисячі, а його грунтовно виважене слово сприяє вирішенню багатьох проблем територіальної громади, допомагає представницькій і виконавчій владі оперативно реагувати на проблеми, що на часі.

Зичу «Променю» нової сили світла, подальшого розвитку і зростання! Бажаю великих накладів, інноваційних творчих здобутків, вдалих починань, успішних задумів та гострого пера!»

За велику роботу з забезпечення інформаційних потреб населення Сновщини очільник представницької влади Чернігівщини вручив колективу редакції газети «Промінь» Почесну грамоту Верховної Ради України. Крім того, почесними грамотами обласної ради відзначені ветерани районки – Марк Шпекторов і Леонід Шлома.

Ігор Вдовенко також побажав усім працівникам, ветеранам і шанувальникам газети мирного неба, щастя, здоров'я, добробуту та злагоди.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради
 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини