Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 15:37:45

У Сновську поліція розслідує факт нанесення жителю району тяжких тілесних ушкоджень

27.04.2017   06:56

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом нанесення чоловіку умисних тяжких тілесне ушкоджень.

До поліції зателефонував фельдшер одного з сіл Сновського району і повідомив, що в ході сварки між двома односельцями один з них отримав ножове поранення.

На місце пригоди негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції. Оглянувши місце злочину, правоохоронці виявили кухонний ніж зі слідами бурого кольору. Опитавши мешканців села, поліцейські встановили, що двоє сусідів під час розпиття спиртних напоїв посварилися. Один з них схопив ніж та вдарив ним суперника в живіт. Пораненого каретою швидкої медичної допомоги було доставлено до Корюківської центральної районної лікарні.

Зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За даним фактом поліцією відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження), карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини