Упродовж доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 18 пожеж в житловому секторі громадян та природних екологічних системах
Минулої доби рятувальники Чернігівщини 10 разів залучались до гасіння пожеж в житловому секторі громадян, а також 8 разів до ліквідації загорянь на відкритих територіях у природних екологічних системах.
Причинами виникнення пожеж у 12 випадках послужила необережність громадян у поводженні з вогнем, у 4 випадках - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальних печей та у 2 випадках - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електричних мереж.
Вогнем пройдена площа понад 6 га відкритих територій, а також пошкоджено 4 житлові будинки та 6 споруд господарського призначення.
24 квітня у с. Сиберіж Ріпкинського району о 08:02 по вул. Луговій, а о 16:10 по вул. Привокзальній сталися загоряння господарської споруди та будинку відповідно. У обох випадках причиною виникнення пожеж послужило необережне поводження з вогнем.
Того ж дня о 21:53 до Служби порятунку "101" у Варвинському районі надійшло повідомлення про пожежу у селі Кулишівка господарчої будівлі, яку власник використовував під майстерню. За викликом на місце події прибули вогнеборці 11-го Державного пожежно-рятувального підрозділу з райцентру Варва. Оскільки на той момент вогонь охопив покрівлю будівлі на площі 120 кв. м, а також існувала загроза розповсюдження вогню на поруч розташовані житлові та господарчі споруди, оперативно було залучено відділення 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини з селища Ладан та місцеву пожежну команду з села Журавка. Завдяки злагодженим діям вогнеборців пожежу о 22:35 було локалізовано, а о 05:20 - остаточно ліквідовано. Врятовано 3 одиниці техніки господарів, не допущено розповсюдження вогню на поруч розташовані житловий будинок та споруди господарського призначення.
За попередніми даними, ймовірною причиною виникнення пожежі послужило коротке замикання електромережі. До її ліквідації залучалось 10 вогнеборців та 3 одиниці спеціальної техніки.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті, під час перебування на відкритих територіях, лісових масивах та біля торфовищ, бути обережними у поводженні з вогнем, не палити у ліжку, а також не кидати непогашені недопалки та сірники.
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.