Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 грудня, 02:31:07

Патрульні затримали чоловіків, які підозрюються у крадіжці гаманця у пасажира тролейбуса

25.04.2017   07:47

23 квітня на лінію «102» зателефонував чоловік і повідомив, що під час поїздки в громадському транспорті двоє невідомих украли у нього гаманець із грошима та документами.

Чоловіки вийшли з тролейбуса, а заявник пішов слідом за ними. До нього негайно виїхав екіпаж патрульної поліції.

Дорогою один із патрульних увесь час розмовляв телефоном із заявником, тож поліцейські мали точний опис людей, які викрали гаманець, і в який бік вони направилися. Вже на під’їзді до місця, заявник повідомив, що зловмисники розділилися і він слідкує за одним із них.

На сусідній вулиці патрульні перехопили заявника і чоловіка, на якого той указав, як на крадія. Під час поверхневого огляду поліцейські виявили у нього гроші. Сума збіглася з тією, що була вкрадена.

Дорогою до відділу поліції затриманий назвав адресу, де може перебувати його спільник, якого згодом до відділу поліції доставив інший патрульний екіпаж.

Потерпілий ще раз упізнав обох. Затримані зізналися у скоєнні крадіжки та розповіли, куди вони поділи документи. Саме в тому місці їх і знайшли правоохоронці.


Патрульна поліція Чернігова

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини