13-й окремий мотопіхотний батальйон прибув на Чернігівщину
20 квітня, у четвер, для бойової підготовки до Чернігівської області прибув 13-й окремий мотопіхотний батальйон.
Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА та ветерани 13-го окремого мотопіхотного батальйону організували військовим гостинну зустріч.
Святкові привітання з Великоднем отримали бійці й від військового капелана Катерининської церкви Української православної церкви Київського патріархату отця Євгена (Орди).
Шановні жителі області!
Пропонуємо вам долучитися до підтримки військовослужбовців 13-ого окремого мотопіхотного батальйону.
Контактна особа: Бизган Ігор Михайлович (ветеран 13–го окремого мотопіхотного батальйону), (063) 3326833.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression