Рятувальники, правоохоронці та місцеве населення проводять пошуки літньої жінки, яка заблукала у лісі
19 квітня до Служби порятунку «101» у Бобровицькому районі Чернігівської області звернулися співробітники Національної поліції для роведення спільних пошукових робіт 69-річної мешканки м. Київ, яка ще 7 квітня зникла в лісовому масиві поблизу с. Піски.
Для пошуку жінки було сформовано групу, до якої увійшли 10 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини, 10 співробітників та 1 одиниця техніки від Національної поліції, а також 8 осіб місцевого населення та лісників.
Станом на 20 квітня жінку не знайдено, роботи з обстеження лісових масивів та прилеглих територій тривають.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.