Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:27:08

Роботодавці зацікавлені брати на роботу студентів та випускників

20.04.2017   09:22Агенцiя

Представляти свої кампанії та пропонувати роботу для студентської молоді зібралися 19 квітня підприємці в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка на «Ярмарку вакансій».

Організаторами заходу виступили Молодіжний центр праці при Департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації та Студентський парламент Чернігівського національного педагогічного університеті імені Т.Г.Шевченка

– Основною метою ярмарку є налагодження діалогу між роботодавцями та молоддю, надання студентам інформації та практичних порад про способи працевлаштування. Сьогодні участь у заході беруть 13 соціально відповідальних підприємств. Переважно, це кампанії, які зацікавлені саме в студентсті, – зазначила директор Молодіжного центру праці Ірина Сімонова.

Тож на «Ярмарку вакансій» представлені організації різних напрямків діяльності, такі як: Центр "Успіх", компанія «Sendpulse», ДП «ТК Стиль 2013», Студія дитячого розвитку та англійської мови «РозУмка», ТОВ «Софт Індастрі Альянс», Collar, ПАТ «Альфа-Банк», ТОВ «КК «Вердикт» та інші.

Під час заходу студенти ознайомилися із вакансіями, отримали інформацію про кампанії, безпосередньо спілкуючись із їх представниками.

Начальник управління персоналом ПАТ «Альфа-Банк» Світлана Лавренко зауважила, що ярмарок дає змогу особисто поспілкуватися із потенційними працівниками, зацікавити студентів та запросити їх на роботу.

– Дуже зручно, що в одному місті зібрано багато роботодавців, можна вибрати для себе ту роботу, що найкраще підходить. Я вже заповнила декілька анкет. І навіть, якщо зараз не піду працювати, то влітку точно скористаюся отриманою сьогодні інформацією, – розказала Вікторія Нагорна, студентка V курсу психолого-педагогічного факультету Чернігівського педуніверситету.

Також в рамках  ярмарку у читальному залі педагогічного університету підприємства-учасники заходу презентувати свої кампанії, продукцію та послуги, а також кар’єрні можливості для молодих спеціалістів.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини