Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 04:44:30

У прокуратурі відбулися збори, на яких обрано делегатів на всеукраїнську конференцію працівників прокуратури

20.04.2017   07:55Агенцiя

19 квітня відбулися збори працівників прокуратури Чернігівської області, на яких обрано трьох делегатів на всеукраїнську конференцію працівників прокуратури.

На початку роботи заходу шляхом відкритого голосування обрано членів лічильної комісії, голову зборів та секретаря. Після оголошення інформації про кандидатів кожен учасник отримав бюлетень та шляхом таємного голосування здійснив свій вибір.

Оприлюдненими результатами голосування визначено трьох делегатів на всеукраїнську конференцію працівників прокуратури.

Аналогічні збори прокурорів відбулися у п’ятьох  місцевих прокуратурах Чернігівської області, у яких обрано по два делегати. Надалі, 13 делегатів візьмуть участь у всеукраїнській конференції, що відбудеться 26 квітня 2017 року у Києві.

Довідково: 15 квітня 2017 року набрали чинності положення Закону України «Про прокуратуру», якими передбачено функціонування органів прокурорського самоврядування та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Відповідно до вимог статті 69 Закону, для участі у конференції прокурорсько-слідчі працівники органів прокуратури області повинні обрати трьох делегатів від регіональної прокуратури та по два – від кожної місцевої прокуратури, шляхом таємного голосування.

Інформація про проведення конференції, перелік питань, які будуть розглядатися, розміщується на веб-сайті Генеральної прокуратури України у рубриці «Всеукраїнська конференція прокурорів».


Прес-служба прокуратури Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини