Чернігівщина приєдналася до всеукраїнського флешмобу з безпеки дорожнього руху
Півтори сотні чернігівських школярів сформували гігантський світлофор із своїх розфарбованих долонь.
Відвідавши напередодні Сумщину, 19 квітня іграшковий інспектор Грива, який завдяки «БДР-challenge» вже полюбився та став справжнім символом єдності та порозуміння на дорогах держави, привіз до Чернігова естафетний прапор безпеки руху.
Чернігівщина стала двадцять третьою областю, яка взяла участь у заходах, покликаних привернути увагу до гарантування безпеки дорожнього руху. Пізнавально-розважальний флешмоб відбувся в історичній частині міста біля древнього Валу.
Перед чисельними глядачами, які в основному складалися з учнівської молоді, діти загону юних інспекторів дорожнього руху чернігівської загальноосвітньої школи №13 виконали тематичний танець з безпеки дорожнього руху.
Розфарбовані долоні школярів створили живий світлофор, який нагадав дітям і дорослим про важливість дотримання правил дорожнього руху.
Під музичний супровід юні інспектори руху з жезлами демонстрували, що на дорозі всі рівні - як водії автомототранспорту, так і велосипедисти та пішоходи, всі повинні однаково неухильно дотримуватися правил безпеки під час руху та поважати один одного.
Яскравим елементом заходу став запуск в бездонне весняне небо маленьких світлофорчиків з повітряних кульок червоного, жовтого та зеленого кольорів.
На завершення заходу діти написали «Чернігівщина за безпеку дорожнього руху» на одному із символів флешмобу – мапі України, яка вже завтра попрямує до Київської області.
Цей флешмоб є лише початком комплексу профілактичних заходів, направлених на покращення безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.