Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 04:24:56

Минулого року спостерігалося збільшення продажів саме книжкової продукції

19.04.2017   14:40

Керівник КП «Будинок книги» звітував про діяльність підприємства.

У Чернігові асортимент продукції магазину «Будинок книги» складає більше 25 тисяч найменувань, а кількість покупців за день коливається від 200 до 400 осіб. Про це 18 квітня на розширеній нараді Чернігівського міського голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міста повідомив В’ячеслав Бєлогура - керівник комунального підприємства «Будинок книги» Чернігівської міської ради.

КП «Будинок книги» здійснює роздрібну торгівлю книжковою та іншою друкованою продукцією, канцтоварами, продукцією для дитячої творчості, іграми та іграшками, сувенірами, а також оптову торгівлю навчальною літературою. За результатами діяльності в 2016 році чистий прибуток комунального підприємства склав 1 млн 012 тис. грн, що на 455 тис. грн більше, ніж за 2015 рік. Позитивна динаміка розвитку підприємства зберігається і в поточному році, оскільки за підсумками роботи за перший квартал 2017 року чистий прибуток складає 258 тис. грн проти 137 тис. грн за аналогічний період 2016 року.

У 2015 році в магазині створено новий відділ канцелярських товарів та товарів для дітей (дитяча творчість, настільні та розвиваючі ігри тощо) й протягом року реалізовано товарів на суму 800 тис. грн, а в 2016 - на суму 1 млн 250 тис. грн.

Крім того, в 2016 році укладені договори з новими постачальниками книжкової та іншої продукції, що призвело до розширення асортименту товарів у магазині й відповідно до збільшення виручки від реалізації цієї продукції, яка за 2016 рік склала 7 млн 618 тис. грн. Цей ріст обумовлений, в першу чергу, збільшенням кількості одиниць реалізованого товару (за 2016 р. - 298,5 тис. одиниць товару).

Слід також відмітити, що в минулому році спостерігалося збільшення продажів саме книжкової продукції (у 2016 р. - 110 тис. одиниць), що є для підприємства дуже важливим і позитивним показником, оскільки книжкова продукція є основною групою товарів у магазині.

- На сьогодні сфера книготоргівлі переживає період стагнації на фоні загальнодержавної економічної кризи, проте комунальне підприємство «Будинок книги» залишається стабільно працюючим підприємством, яке працює над вдосконаленням своєї роботи, пошуком нових шляхів для розвитку підприємства та покращення рівня обслуговування відвідувачів магазину, - підсумував свою доповідь керівник КП «Будинок книги» В’ячеслав Бєлогура.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.