Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 07:33:17

"Екологія і здоров’я людини"

18.04.2017   14:04Агенцiя

Під таким гаслом проходили заходи під час Дня інформації у центральній районній бібліотеці.

Протягом дня відбулися зустрічі із лікарем Корюківської центральної районної лікарні Сергієм Милейком та еко-активістом Денисом Іваніною.

Під час інформ-хвилинки «Життєво важливий симбіоз: екологія, здоров’я людини» лікар наголосив, що основним багатством людини є здоров’я. Коли держава піклується про здоров'я своїх громадян, вона сама стає міцнішою та могутнішою, тому що здорові діти, здорові люди — це основа існування здорової держави в прямому і переносному значенні.

Під час інформ-брифінгу «Захисти себе, друзів, місто» еко-активіст розповів про екологічний стан планети. Екологічної проблеми в чистому вигляді не існує. Вона завжди прямо чи опосередковано пов'язана з політикою, економікою, новими технологіями, урешті-решт, із загальною культурою людини та з розвитком людства. Перед суспільством постає дуже важливе завдання – формування екологічної свідомості населення, перш за все молодого.

Денис закликав присутніх долучитися 29 квітня до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом», під час якої прибирання нашого міста відбуватиметься одночасно в різних локаціях. У ході Дня інформації користувачам презентовано буклет «5 міфів про метеозалежність» та виставку-пораду «Найдорожчий і неоціненний скарб».

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини