Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:43:06

Науковці та практики поділились досвідом боротьби з АЧС

11.04.2017   08:25Агенцiя

Минулого тижня в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області відбувся тренінг щодо запобігання поширенню африканської чуми свиней.

Наукові співробітники Інституту ветеринарної медицини Національної аграрної академії наук України надали слухачам актуальну інформацію про АЧС та акцентували увагу на практичних інструментах, що дозволять не допустити спалаху захворювання.

Один з інформаційних блоків стосувався першочергових кроків, що мають бути зроблені у випадку виникнення АЧС. Учасники тренінгу змогли дізнатись, яких оперативних та дієвих заходів необхідно вживати, щоб мінімізувати збитки та запобігти подальшому розповсюдженню вірусу. Зокрема, під час навчання відбулось активне обговорення проблематики між науковцями та практиками, які власними руками ліквідовували АЧС.

Начальник Уравління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в області Віктор Кульбако зауважив, що проблема цього захворювання на Чернігівщині стоїть гостро, але його служба має потенціал і засоби для локалізації та подолання спалахів.

За словами Юрія Павлішена, директора Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА, такі практичні навчальні тренінги є надзвичайно важливими для тваринництва, оскільки профілактика АЧС є одним з найбільш дієвих заходів запобігання її розповсюдженню.


За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.