Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:00:39

В День довкілля лісівники прибрали 50 тонн сміття

10.04.2017   14:12

Для лісівників стало традицією відзначати Всесвітній День довкілля громадською толокою. Усі структурні підрозділи ДП «Ніжинське лісове господарство» долучилися до прибирання набережних, парків та скверів поблизу місць їхнього фактичного розташування.

Традиційно, на місці стихійних сміттєзвалих лісівники разом із представниками органів місцевого самоврядування Ніжинського, Куликівського, Бобровицького та Борзнянського районів Чернігівщині висадили молоді дерева. Результатом екологічної акції стали гектари прибраних територій та понад 50 тонн прибраного сміття.

День довкілля на державному підприємстві «Ніжинське лісове господарство» відсвяткували традиційно – толокою. Працівники усіх восьми лісгоспів та головної контори лісгоспу прибрали зони відпочинку, алеї, сквери та прибережні смуги, якими вони опікуються.

Зусиллями лісівників тільки у Ніжині було прибрано від сміття 600 метрів набережної річки Остер. На місці, де відсутні дерева, службовці висадили молоді пагони.

Громадська толока пройшла у всіх восьми структурних підрозділах лісгоспу. В місцях фактичного розташування лісівники, заручившись підтримкою сільських рад, прибрали десятки тонн сміття.

«З року в рік, щовесни лісівники підприємства прибирають навколишні території, подаючи приклад для оточуючих, як треба підтримувати порядок і чистоту навколо себе, - каже директор ДП «Ніжинське лісове господарство» Юрій Болоховець. – Приємно, що органи місцевого самоврядування не стоять осторонь, а долучаються до прибирання. Для нас воно стало традицією. Приємно спостерігати за тим, як колись захаращені зони облагороджуються і поступово перетворюються на парки».

Результатом екологічної акції, організованої Ніжинським лісгоспом, стали гектари прибраних територій, понад 50 тонн прибраного сміття. На місці стихійних сміттєзвалищ лісівники висадили близько 200 дерев. Самі ж території взяті під опіку лісництв.

 
Прес-служба ДП «Ніжинське лісове господарство»

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.