Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 23:18:53

В області з метою зниження рівня корупції у фіскальній та митній сфері проведено 24 службових розслідування та перевірки

10.04.2017   12:17Агенцiя

В органах ДФС області ведеться боротьба з проявами корупції. З цією метою використовуються різні форми та методи, а також залучається громадськість.

Для оперативного отримання інформації про можливі зловживання працівників фіскальної та митної служби у відділі внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Чернігівській області працює телефон «Довіри». Його номер: (0462) 668-522.

Телефонувати можна не лише у випадках порушення законності, а й надавати свої зауваження та пропозиції щодо діяльності служби. Крім того, з інформацією та пропозиціями можна звернутися безпосередньо до відділу внутрішньої безпеки  за адресою: м. Чернігів, вул. Реміснича, 11, каб.208.

За кожним фактом проводиться службова перевірка та вживаються відповідні заходи. Фахівці відділу внутрішньої безпеки будуть вдячні за об’єктивну інформацію.

Протягом 1 кварталу поточного року з метою зниження рівня корупції у податковій та митній сфері працівниками відділу внутрішньої безпеки проведено 24 службових розслідування та перевірки. За їх результатами 7 матеріалів спрямовано до правоохоронних органів для прийняття рішень.

За підсумками проведених службових перевірок та розслідувань на адресу керівництва Чернігівської митниці ДФС та територіальних органів ДФС у Чернігівській області направлено 4 подання про вжиття заходів реагування за фактами виявлених працівниками ВВБ порушень, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 3 посадовця, винесено 13 офіційних застережень.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини