Ніжинський район: внаслідок дитячих пустощів з вогнем 6-річного хлопчика виникла пожежа двох господарчих споруд
5 квітня о 16:35 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про пожежу двох господарчих будівель у селі Вертіївка.
На місце пригоди з районного центру оперативно прибули вогнеборці 16-ої державної пожежно-рятувальної частини, а також місцеві пожежні команди сіл Вертіївка та Мала Кошелівка. На той момент вогнем були охоплені покрівлі обох споруд.
Спільними діями вогнеборці о 17:20 пожежу локалізували, а о 17:45 остаточно ліквідували та не допустили розповсюдження вогню на поруч розташовані будівлі.
Причиною виникнення пожежі послужили дитячі пустощі з вогнем 6-річного онука господарки. Залишений без належної уваги дорослих, хлопчик вигадав в сараї небезпечні ігри з сірниками. Вогнем пошкоджено покрівлі будівель та майно господарів.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду та частіше контролювати їхні розваги.
Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки при поводженні з вогнем, електричними, газовими та іншими приладами.
Пам’ятайте, безпека ваших дітей залежить, насамперед, від вас самих!
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.