Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:59:13

Ніжинські сім’ї отримали допомогу від іспанських родин

03.04.2017   16:55

Днями представники асоціації Іспанії «Іди з нами» разом зі спеціалістами Ніжинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали сім'ї з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Це сім'ї, в яких виховуються діти-інваліди, багатодітні родини, малозабезпечені одинокі матері та батьки.

Тринадцять родин району (а саме сім'ї із Липового Рогу, Березанки, Черняхівки, Переяслівки, Кунашівки, Перебудови) отримали продуктові набори, одяг та взуття, що був у користуванні. Допомогу надали представники іспанської організації Маріса, Марія Клавдія та Людмила Герасименко, які особисто привезли всі подарунки і вручили батькам та дітлахам.

Слова вдячності іспанським друзям звучали з уст кожного, хто отримав допомогу, особливо були раді діти, адже вони отримали масу позитивних емоцій та багато іграшок.

Допомога тим, хто її потребує - те мале, що може зробити кожен з нас. Лише творивши добро, не чекаючи подяки чи нагороди, можна гідно прожити життя та залишити за собою слід.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.