Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 06:10:14

Розпочинється промивка водопровідних мереж

03.04.2017   11:42

З метою здійснення профілактичних заходів та покращення якості питної води 04.04.2017 року з 23:00 до 6:00 05.04.2017 року буде здійснена чергова промивка зовнішніх водопровідних мереж району «Ялівщина» – «П’ять кутів».

На час проведення робіт буде спостерігатись зниження тиску води та поява осаду у воді:
    Вулиця Фікселя;
    вулиця Васильченко;
    вулиця Гетьмана Полуботка;
    вулиця Курганная;
    вулиця Савчука;
    вулиця 1-ша Кордівка;
    вулиця Воїнів Інтернаціоналістів.

Будуть відкриті ПГ за адресами:
    вулиця Фікселя, 52,
    вулиця Фікселя – Васильченко;
    вулиця Гетьмана Полуботка – р. Стрижень(випуск);
    вулиця Курганная, 8;
    вулиця Савчука – вулиця 1-ша Кордівка.

Прохання до всіх організацій, що експлуатують багатоквартирні будинки в зазначеному районі міста провести планову промивку будинкових мереж, починаючи з 05.04.2017 р.


Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).