Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 30 березня до 8:00 31 березня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 27 пожеж та 1 випадок виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- у смт Козелець на перехресті вулиць Святопреображенської та Покорського о 17 год. 22 хв. 30 березня водій автомобіля "Nissan Almera" не надав переваги у русі мопеду "Mustang" та здійснив з ним зіткнення. Внаслідок пригоди водій та пасажир мопеда отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Козелецької центральної районної лікарні;
- на автодорозі Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин в с. Тополя Прилуцького району о 19 год. 44 хв. 30 березня водій автомобіля "Toyota Corolla" не впорався з керуванням, виїхав на праве узбіччя в напрямку руху, зіткнувся з придорожнім деревом та перекинувся. Внаслідок пригоди водій автомобіля отримав тілесні ушкодження.
Пожежі – 27, з них 5 пожеж в житловому секторі, 1 пожежа на об’єкті, 3 пожежі на транспорті, 1 випадок загоряння на сільгоспугіддях на площі 6,9 га, 12 випадків загоряння сухої трави на загальній площі 17,0 га та 5 випадків загоряння сміття на загальній площі 0,0233 га.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни -1:
Групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області о 14 год. 20 хв. 30 березня були знищенні: 1 артилерійський снаряд калібру 152 мм, 2 артилерійські снаряди калібру 76 мм та 1 мінометна міна калібром 82 мм часів Другої світової війни, які були виявлені о 09 год. 45 хв. 30 березня на відкритій території біля с. Гламазди Козелецького району.
Гідрологічна ситуація:
На р. Дніпро нижче м. Жлобин та на р. Десна в межах області продовжується підйом рівнів води.
На р. Снові біля м. Сновська вода залишається на низьких ділянках заплави.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-11 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 10 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 10 мкр/год., Остер –10 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 30 березня до 20 години 31 березня очікується мінлива хмарність, вдень невеликий дощ. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі 2-7º морозу, вдень 4-9º тепла.
По Чернігову температура вночі 2-4º морозу, вдень 6-8º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.