Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 07:35:08

На базі Чернігівського районного суду пройшли тактико-спеціальні навчання за участю поліції та Національної гвардії

31.03.2017   07:44Агенцiя

В ході навчань відпрацьовувалася тактика спільних дій Національної поліції та Національної гвардії України з припинення групових порушень публічного порядку та затримання активних учасників заворушень в судовій установі.

Півсотні бійців роти поліції особливого призначення та Нацгвардійців мали забезпечити публічну безпеку та порядок поблизу адміністративної будівлі Чернігівського районного суду.

За легендою навчань, група громадян, що були присутні на судовому засіданні при розгляді резонансної справи, обурилися рішенням судді голосити перерву з певних процесуальних причин та розпочали порушення публічного порядку.

В процесі заворушень громадяни зробили спробу пройти до місця перебування підсудного, а також заблокувати виходи із зали засідань. Коли ці дії були припинені завдяки грамотним діям правоохоронців, бешкетники спробували перешкодити виїзду з території судової установи спеціального автомобіля, який мав доправити підсудного до слідчого ізолятора.

Керував тактико-спеціальними навчаннями заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області підполковник поліції Дмитро Лось.

Відпрацювання практичних дій особового складу поліції та Нацгвардії з припинення групових порушень публічного порядку, ліквідації масових заворушень та затримання активних учасників заворушень здійснювалося виключно в рамках нормативно-правової бази, яка регламентує застосування сил та засобів.

На інструктажі правоохоронців наголошувалося на першочерговій задачі бійців - збереженні життя і здоров’я громадян під час умовної силової акції та евакуації конвойного наряду і персоналу суду.

Підсумовуючи результати навчань, Дмитро Лось повідомив, що був розроблений та успішно випробуваний алгоритм спільних дій поліції та Нацгвардії з охорони адмінбудівлі суду, заарештованої особи, вилучення із зали суду правопорушників та їх конвоювання.

За оцінкою керівника навчань, вишкіл пройшов на високому рівні, що дасть змогу у подальшому уникнути будь-яких ексцесів у судах під час розгляду резонансних справ. В подальших планах — проведення навчань у райцентрах області з ускладненням сценарію навчань.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини