Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 06:30:08

Задоволено позов прокурора про повернення у державну власність понад 2,3 га землі водного фонду

30.03.2017   07:54

Питання законності використання земель під об’єктами водного фонду постійно перебуває в полі зору органів прокуратури області.

За активної позиції працівників прокуратури задокументовано факт користування фізичною особою - підприємцем земельною ділянкою загальною площею понад 2,3 га з розташованим на ній водним об’єктом для рибогосподарських потреб, яка знаходиться в басейні річки Снов загальнодержавного значення на території Чернігівського району.

Всупереч діючому законодавству договір оренди між райдержадміністрацією та орендарем було укладено без проведення її нормативної грошової оцінки, що призвело до неправильного визначення розміру щорічної орендної плати.

Враховуючи наявність підстав для прокурорського реагування - заподіяння шкоди фінансовим інтересам держави у вигляді ненадходжень коштів до бюджету через неправильний розрахунок орендної плати, прокуратурою області ініційовано визнання недійсним договору оренди земельної ділянки та повернення її в державну власність.

Завдяки принциповій позиції прокурора рішенням господарського суду області від 20.03.2017 позовні вимоги задоволено в повному обсязі.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.