Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 00:52:06

Інтернет-шахраї продавали громадянам неіснуючі товари, за які отримували реальні гроші

27.03.2017   07:47Агенцiя

Поліція реєструє чергові факти шахрайств, скоєних винахідливими зловмисниками через Інтернет-мережу. Правоохоронці наполегливо радять покупцям відмовитися від практики оплати товару передоплатою.

По допомогу до поліції звернувся житель Чернігова, який повідомив про факт шахрайства з боку запорізьких комерсантів.

Потерпілий планував купити у товариства з обмеженою відповідальністю із Запоріжжя шифер. Зваживши на те, що має справу з комерційним підприємством, а не приватною особою, чоловік перерахував на рахунок 12 тисяч гривень. Йшов час, але клієнт так і не отримав замовлений товар. Почекавши ще кілька днів і не отримавши шиферу, громадянин звернувся до поліції.

Аналогічний випадок стався і з жителем Прилуцького району, який на сайті Інтернет-оголошень знайшов інформацію про продаж купівлю трактора МТЗ-82 й вирішив його придбати.

Покупець перерахував продавцеві на рахунок 14700 гривень, але трактор так і не отримав, а після отримання грошей той просто перестав виходити на зв'язок.

Ви замовили товар на сайті Інтернет-оголошень? Розраховуйтеся лише після його отримання! Ні в якому разі не перераховуйте завдаток. Це обман!

У Новгород-Сіверському районі до пенсіонерки зателефонував шахрай, представившись працівником служби безпеки банку. Голос попередив жінку, що необхідно змінити пін-код карткового рахунку, в противному разі він буде заблокований. Повіривши шахраєві, пенсіонерка слухняно назвала зловмиснику всі реквізити свого рахунку. В результаті з картки було знято 8900 гривень.

Питають по телефону термін дії картки, код безпеки на зворотному боці картки, банківські паролі з SMS? Не повідомляйте, це шахраї!

Інформація про події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини