Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 березня, 12:28:15

56 працюючих громадян Чернігівщини отримали у березні реабілітаційне лікування по путівках Фонду

25.03.2017   11:13Агенцiя

В області продовжується забезпечення працюючих громадян (застрахованих осіб) соціальними послугами за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

В рамках цієї роботи лише на поточному тижні відбулося 15 засідань відбіркових комісій лікувально-профілактичних закладів по медичному відбору та направленню застрахованих осіб на відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів по путівках, придбаних за кошти Фонду (засідання комісій відбуваються кожного тижня).

Заходи відбувались за участі представників Бахмацької, Козелецької, Корюківської, Менської, Ніжинської, Прилуцької, Чернігівської міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій. В результаті виділено 15 безкоштовних путівок в реабілітаційні відділення семи санаторно-курортних закладів різних регіонів, в тому числі Вінницької, Закарпатської, Львівської та Полтавської областей.  Крім цього, на санаторний етап реабілітації хворим продовжено тимчасову непрацездатність на весь термін з урахуванням проїзду. Тобто після повернення до роботи застрахованим особам будуть оплачені лікарняні листки за рахунок коштів Фонду.

Застраховані особи, що перебували на лікуванні в стаціонарах лікувально-профілактичних закладів області були направлені на реабілітацію по профілях:

– з порушенням обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи в санаторії «Алмаз» курорту Трускавець (через Козелецьку центральну районну лікарню та Чернігівську міську лікарню №1), «Черемош» (через Чернігівську обласну лікарню), «Конвалія» курорту Трускавець (через Бахмацьку, Борзнянську, Куликівську та Ріпкинську центральні районні лікарні) ;
– після операційних втручань на органах травлення в санаторії «Лаванда» курорту Моршин (через Городнянську центральну районну та Ніжинську центральні міську лікарню ім. М.Галицького), «Полтава» курорту Миргород (через Ніжинську центральну міську лікарню);
– після гострих церебральних порушень в санаторії «Карпати» Закарпатської області (через Менську центральну районну лікарню), «Хмільник» Вінницької області (через Чернігівську міську лікарню №1);
– після гострого інфаркту міокарда, пролікованої нестабільної стенокардії, операцій на серці та магістральних судинах в санаторій «Карпати» (через Прилуцьку центральну міську лікарню);
– після операцій ортопедичних, травматологічних при дефектах та пороках розвитку хребта, пластиці суглобів, ендопротезуванні і реєндопротезуванні, реплантації кінцівок в санаторій «Хмільник» (через Ріпкинську центральну районну лікарню).

Всього протягом березня в реабілітаційні відділення санаторіїв вже направлено 46 хворих – застрахованих осіб по путівках за кошти Фонду; до кінця місяця така чисельність складе 56 осіб.
Наразі триває активна робота по путівках з датами заїзду наступного кварталу (отримання путівок від санаторіїв та передача лікувальним закладам, а також відбір хворих). Крім того на тижні профільними спеціалістами проводилась робота щодо формування заявки (пропозицій) по закупівлі додаткових путівок на відновлювальне лікування на ІІ – IV квартали 2017 року.

                   
Галина Мазур, начальник відділу соціальних послуг виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з  тимчасової втрати працездатності

Останні новини Чернігівщини

Заблоковано діяльність інтернет-майданчиків з торгівлі фальсифікатом

Заблоковано діяльність інтернет-майданчиків з торгівлі фальсифікатом 11:51

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області в рамках проведення операції «Спирт», під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури, припинено діяльність незаконного виробництва горілчаних виробів.

Аліна Дмитренко стала чемпіонкою України з бігу на 3000 метрів

Аліна Дмитренко стала чемпіонкою України з бігу на 3000 метрів 11:36

З 27 по 28 лютого у Києві проходив чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків і дівчат 2006-2007 років народження.

78-і роковини Корюківської трагедії

78-і роковини Корюківської трагедії 11:20

У політиці нацизму в Другій світовій війні в Україні окремим видом злочинів проти мирного населення цілком доречно виділити знищення населених пунктів разом із його мешканцями. Таку саму тактику окупанти системно проводили в Білорусі та Росії. У скорботному списку спалених сіл і селищ виділяється спалення карателями містечка Корюківка Чернігівської області.

"100 днів роботи" - звіт Ніжинського міського голови Олександра Кодоли та його команди 11:11

1 березня в малій залі міськвиконкому відбулась пресконференція міського голови Олександра Кодоли щодо 100 днів роботи на посаді.

Чернігів: землю під Попудренка, 16 повернули з постійного користування підприємства

Чернігів: землю під Попудренка, 16 повернули з постійного користування підприємства 10:50

Тепер юридичний статус цієї земельної ділянки відповідає умовам участі в Програмі оновлення застарілого житла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини