Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 травня, 09:10:04

56 працюючих громадян Чернігівщини отримали у березні реабілітаційне лікування по путівках Фонду

25.03.2017   11:13Агенцiя

В області продовжується забезпечення працюючих громадян (застрахованих осіб) соціальними послугами за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

В рамках цієї роботи лише на поточному тижні відбулося 15 засідань відбіркових комісій лікувально-профілактичних закладів по медичному відбору та направленню застрахованих осіб на відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів по путівках, придбаних за кошти Фонду (засідання комісій відбуваються кожного тижня).

Заходи відбувались за участі представників Бахмацької, Козелецької, Корюківської, Менської, Ніжинської, Прилуцької, Чернігівської міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій. В результаті виділено 15 безкоштовних путівок в реабілітаційні відділення семи санаторно-курортних закладів різних регіонів, в тому числі Вінницької, Закарпатської, Львівської та Полтавської областей.  Крім цього, на санаторний етап реабілітації хворим продовжено тимчасову непрацездатність на весь термін з урахуванням проїзду. Тобто після повернення до роботи застрахованим особам будуть оплачені лікарняні листки за рахунок коштів Фонду.

Застраховані особи, що перебували на лікуванні в стаціонарах лікувально-профілактичних закладів області були направлені на реабілітацію по профілях:

– з порушенням обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи в санаторії «Алмаз» курорту Трускавець (через Козелецьку центральну районну лікарню та Чернігівську міську лікарню №1), «Черемош» (через Чернігівську обласну лікарню), «Конвалія» курорту Трускавець (через Бахмацьку, Борзнянську, Куликівську та Ріпкинську центральні районні лікарні) ;
– після операційних втручань на органах травлення в санаторії «Лаванда» курорту Моршин (через Городнянську центральну районну та Ніжинську центральні міську лікарню ім. М.Галицького), «Полтава» курорту Миргород (через Ніжинську центральну міську лікарню);
– після гострих церебральних порушень в санаторії «Карпати» Закарпатської області (через Менську центральну районну лікарню), «Хмільник» Вінницької області (через Чернігівську міську лікарню №1);
– після гострого інфаркту міокарда, пролікованої нестабільної стенокардії, операцій на серці та магістральних судинах в санаторій «Карпати» (через Прилуцьку центральну міську лікарню);
– після операцій ортопедичних, травматологічних при дефектах та пороках розвитку хребта, пластиці суглобів, ендопротезуванні і реєндопротезуванні, реплантації кінцівок в санаторій «Хмільник» (через Ріпкинську центральну районну лікарню).

Всього протягом березня в реабілітаційні відділення санаторіїв вже направлено 46 хворих – застрахованих осіб по путівках за кошти Фонду; до кінця місяця така чисельність складе 56 осіб.
Наразі триває активна робота по путівках з датами заїзду наступного кварталу (отримання путівок від санаторіїв та передача лікувальним закладам, а також відбір хворих). Крім того на тижні профільними спеціалістами проводилась робота щодо формування заявки (пропозицій) по закупівлі додаткових путівок на відновлювальне лікування на ІІ – IV квартали 2017 року.

                   
Галина Мазур, начальник відділу соціальних послуг виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування з  тимчасової втрати працездатності

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:41

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 25 травня до 8:00 26 травня 2020 року.

Які податки найбільше наповнюють місцеві бюджети Чернігівщини

Які податки найбільше наповнюють місцеві бюджети Чернігівщини 08:22

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-квітні 2020 року надійшло понад 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів. Приріст до відповідного періоду минулого року 7,9 відс. (+139,7 млн гривень).

"Пощедрував" на 4 роки 08:11

Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова від 29.04.2020 обвинуваченого, 1991 року народження, визнано винним за фактом незакінченого замаху на відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчиненого повторно (ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України).

На Чернігівщині розпочалась операція

На Чернігівщині розпочалась операція "МАК-2020" 08:07

Поліція нагадує громадянам про те, що в Україні заборонено висівати та вирощувати мак чи коноплю. Такі дії тягнуть за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.

26 травня - День паперового літачка

26 травня - День паперового літачка 07:57

Ігри з паперовими літачками стали популярними на початку ХХ століття.