Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 17:36:01

"Сомоловам-електрикам" загрожує 3 роки ув'язнення

17.05.2012   08:31

Співробітники лінійного відділення міліції в річковому порту "Чернігів" не припиняють масованого планомірного наступу на нищівників природи. Цього разу об'єктом прискіпливої уваги правоохоронців стали браконьєри-сомолови, які під час нересту використовують для вилову цієї цінної риби спеціальні електричні пристрої.

Так, під час проведення профілактичних заходів міліції на Дніпрі в районі села Миси рано-вранці були затримані четверо чоловіків - жителів Ріпкинського району.

"Браконьєри-електрики" здійснювали вилов риби за допомогою забороненого знаряддя лову електролову. Під час огляду речей горе-рибалок було виявлено та вилучено два потужні акумулятори, один з яких живив 12-ватний човновий електродвигун іноземного виробництва (завдяки чому браконьєри пересувалися цілком безшумно), а другий давав життя електричному пристрою "Samus". Саме ця пекельна машинка й примушувала сомів підніматися з ям на поверхню, де чоловіки на гумовому човні підсакою і багром витягували здобич на борт.

На момент затримання четвірка вже встигла виловити 15-кілограмового сома.

У браконьєрів вилучено автомобіль "УАЗ", який ті використовували у злочинних цілях. Сума збитків, нанесених рибному господарству, встановлюється. Згідно чинного законодавством в порядку статті 249 Кримінального кодексу України браконьєрам загрожує позбавлення волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.
 

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.