За недотримання вимог законодавства 14 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності
Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області за січень – лютий 2017 року забезпечено усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1,8 млн. гривень.
Зокрема, завдяки вжитим заходам Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області забезпечено відшкодування і поновлення незаконних витрат на суму 1,5 млн. грн; до бюджетів, бюджетних установ і організацій та підприємств надійшло 0,3 млн. гривень.
За результатами контрольних заходів до правоохоронних органів передано 8 матеріалів, розпочато 1 досудове розслідування.
Спеціалістами управління ініційовано 10 позовів щодо відшкодування виявлених порушень перед органами прокуратури та об'єктами контролю.
За недотримання вимог законодавства 14 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 6 посадових осіб – до дисциплінарної та матеріальної.
За результатами контрольних заходів керівниками місцевих органів влади, підприємств, установ і організацій прийнято 18 управлінських рішень.
Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 7,4 млн. гривень.
Останні новини Чернігівщини
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.
13 січня: цей день в Україні і світі 08:57
День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.