Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 22:39:38

Отакої! Вкрав бронетехніки на 330 тисяч гривень

16.05.2012   13:42Агенцiя

Cлідчим відділом військової прокуратури Центрального регіону України до Козелецького райсуду Чернігівської області скеровано кримінальну справу за обвинуваченням заступника командира однієї з військових частин, підполковника Збройних Сил України.

Офіцерові інкриміновано вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 410 (викрадення, спеціальної техніки, вчинене військовою службовою особою із зловживанням службовим становищем або повторно) та ч. 2 ст. 411 (умисне знищення або пошкодження військового майна, якщо вони спричинили тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що в період з 2008-2009 років підполковник ЗСУ, шляхом зловживання службовим становищем, внаслідок розукомплектування бронетанкової техніки, заволодів військовим майном на загальну суму понад 330 тис. грн.
Вищезгаданий військовий офіцер у 2004 році притягувався до відповідальності за службовий злочин, але на шлях виправлення не став.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.