Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 20:49:57

Близько 2 тисяч метрів квадратних покрито аварійним ямковим ремонтом

04.03.2017   08:50Агенцiя

На замовлення Служби автомобільних доріг, підрядним підприємством ДП «Чернігівський облавтодор» проводиться аварійний ямковий ремонт автомобільних доріг у Чернігівській області.

А саме, за минулий тиждень було ліквідовано 654,5 м2 ямковості на автомобільних дорогах в тому числі - 86,5 на територіальних. Загалом з початку року аварійним ямковим ремонтом ліквідовано 1 798 м2. Роботи виконувалися холодним асфальтобетоном.

Аварійний ямковий ремонт – необхідний запобіжний захід, аби уникнути подальшого руйнування шляхів в міжсезоння. При настанні сприятливих погодних умов дорожні організації приступлять до планових ремонтних робіт.

Окрім виконання ремонтних робіт, на цьому тижні дорожниками області також виконувались роботи з покращення стану безпеки дорожнього руху на дорогах загального користування, а саме: встановлення та заміна  дорожніх знаків - 75 штук, ремонт бар’єрного огородження - 30 метрів.


За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression