Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 04:23:09

В обласній раді пройшло засідання наглядової ради ПАТ "Поліграфічно-видавничий комплекс "Десна"

03.03.2017   08:12Агенцiя

2 березня в обласній раді відбулося засідання наглядової ради ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс «Десна» під головуванням очільника представницького органу Чернігівщини Ігоря Вдовенка.

До обговорення актуальних питань діяльності товариства долучились також члени наглядової ради: головний редактор обласної газети «Гарт» Дмитро Іванов, представник ПАТ «Поліська страхова компанія» Вадим Глек, головний редактор обласного радіо Олег Шолох та її секретар Віра Бушай, а також голова правління ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс «Десна» Микола Вербовий, відповідальні працівники виконавчого апарату обласної ради.

Визначившись із порядком денним, присутні перейшли до безпосереднього розгляду та обговорення питань.

Зокрема, шляхом голосування члени наглядової ради узгодили дату скликання та порядок денний річних Загальних зборів акціонерів товариства, які заплановано провести 13 квітня поточного року. Серед питань, які будуть на них розглядатися, – обрання лічильної комісії, голови, секретаря зборів та затвердження регламенту. Крім того, будуть проаналізовані звіти директора, наглядової ради та ревізійної комісії товариства. Також акціонери планують затвердити річний звіт товариства, розглянути питання щодо розподілу прибутку за 2016 рік та обрати новий склад Наглядової ради у зв’язку з прийняттям змін до Закону України «Про акціонерні товариства», які передбачають переобрання членів наглядової ради щороку.

Після цього члени наглядової ради одноголосоно завтердили порядок підготовки до проведення загальних зборів акціонерів,  форму бюлетенів для голосування та склад реєстраційної комісії.

Під час проведення засідання Вадим Глек вніс пропозицію щодо включення до порядку денного також питання про затвердження складу тимчасової лічильної комісії, яка була підтримана членами наглядової ради.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.