Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 травня, 08:43:44

В обласній раді пройшло засідання наглядової ради ПАТ "Поліграфічно-видавничий комплекс "Десна"

03.03.2017   08:12Агенцiя

2 березня в обласній раді відбулося засідання наглядової ради ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс «Десна» під головуванням очільника представницького органу Чернігівщини Ігоря Вдовенка.

До обговорення актуальних питань діяльності товариства долучились також члени наглядової ради: головний редактор обласної газети «Гарт» Дмитро Іванов, представник ПАТ «Поліська страхова компанія» Вадим Глек, головний редактор обласного радіо Олег Шолох та її секретар Віра Бушай, а також голова правління ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс «Десна» Микола Вербовий, відповідальні працівники виконавчого апарату обласної ради.

Визначившись із порядком денним, присутні перейшли до безпосереднього розгляду та обговорення питань.

Зокрема, шляхом голосування члени наглядової ради узгодили дату скликання та порядок денний річних Загальних зборів акціонерів товариства, які заплановано провести 13 квітня поточного року. Серед питань, які будуть на них розглядатися, – обрання лічильної комісії, голови, секретаря зборів та затвердження регламенту. Крім того, будуть проаналізовані звіти директора, наглядової ради та ревізійної комісії товариства. Також акціонери планують затвердити річний звіт товариства, розглянути питання щодо розподілу прибутку за 2016 рік та обрати новий склад Наглядової ради у зв’язку з прийняттям змін до Закону України «Про акціонерні товариства», які передбачають переобрання членів наглядової ради щороку.

Після цього члени наглядової ради одноголосоно завтердили порядок підготовки до проведення загальних зборів акціонерів,  форму бюлетенів для голосування та склад реєстраційної комісії.

Під час проведення засідання Вадим Глек вніс пропозицію щодо включення до порядку денного також питання про затвердження складу тимчасової лічильної комісії, яка була підтримана членами наглядової ради.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

З

З "чорних лісорубів" стягнуто матеріальні збитки на суму близько 400 тис грн 08:35

Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво досудовим розслідуванням кримінальних проваджень за фактом незаконної вирубки деревини в полезахисних смугах на території Прилуцького району, чим заподіяні збитки Малодівицькій селищній раді на суму 203 тис. грн., та Ічнянського району, в результаті чого Ічнянській міській раді правопорушниками заподіяно матеріальної шкоди на суму 185 тис. грн.

Поліція застерігає громадян від

Поліція застерігає громадян від "телефонних" шахраїв 08:21

Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини скласти чіткий план дій, що вбереже від поширеної шахрайської схеми.

Козелецький район: піротехніки ДСНС знищили 4 артилерійських снаряди

Козелецький район: піротехніки ДСНС знищили 4 артилерійських снаряди 08:12

27 травня о 16:10 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області знищено 4 артилерійських снаряди калібром 125 мм.

28 травня - Всеукраїнський день краєзнавства

28 травня - Всеукраїнський день краєзнавства 07:56

День краєзнавців був заснований на з'їзді Національноїго краєзнавчого товариства України з метою популяризації вивчення історії, культури, українських звичаїв і традицій.