Піротехніки ДСНС провели з освітянами лекційні заняття щодо безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами
28 лютого піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області та фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області провели лекційні заняття щодо безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами.
У заході взяли участь група керівників та відповідальних фахівців навчально-виховних закладів області. За допомогою наочних макетів боєприпасів рятувальники розповіли основні заходи при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, наслідки необережного поводження з ними.
Фахівці навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД ознайомили освітян з індивідуальними засобами захисту органів дихання та зору, які використовуються під час пожеж, виникнення різного роду надзвичайних ситуацій та подій. Також присутні переглянули навчальні відеофільми та отримали тематичні пам’ятки й листівки з питань безпеки життєдіяльності, а також щодо алгоритму дій за сигналами оповіщення.
Заняття пройшли у цікавій, а, головне, змістовній формі, адже піротехніки ДСНС України відповіли на чисельні запитання, а також розповіли про свою роботу по знешкодженню вибухонебезпечних предметів як на території області, так і в зоні проведення антитерористичної операції.
На завершення заходу освітяни висловили слова вдячності за плідну співпрацю з питань проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед дітей та учнівської молоді.
Управління ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression