Впродовж минулих вихідних вогнеборці ліквідували 6 пожеж у житловому секторі громадян, одна людина загинула
Впродовж минулих вихідних вогнеборці Чернігівщини ліквідували 6 пожеж у житловому секторі, що виникли по причині порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів та електромереж, а також внаслідок неправильне влаштування та експлуатації нагрівальних печей і димарів. Під час пожеж, одна людина загинула.

25 лютого о 10:35 у с. Білейки Козелецького району сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю на площі 20 кв.м, пошкоджено перекриття. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж.
Цього ж дня о 13:30 виникла пожежа житлового будинку у селі Грабів Ріпкинського району. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів
О 14:11 на одному з приватних подвір’їв по вул. Вишнева у селищі Козелець загорівся житловий будинок. Вогнем знищено перекриття на площі 10 кв.м, пошкоджено покрівлю. Ймовірною причиною пожежі послужило коротке замикання електромережі.
26 лютого о 15:24 виникла пожежу житлового будинку в с. Ковпита Чернігівського району. Вогнем знищено будівлю. Причиною пожежі послужило коротке замикання електромережі.
27 лютого о 04:16 до Служби порятунку "101" у Сосницькому районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Соснівка. До місця пригоди прибулим вогнеборці 10-го державного пожежно-рятувального посту УДСНС України у Чернігівській області. В ході гасіння у помешканні рятувальники виявили тіло 81-річної господарки без ознак життя. Причиною трагедії послужила відсутність безпечної відстані від опалювального приладу до дерев'яних конструкцій горища. Вогнем знищено покрівлю та перекриття.
Загалом до ліквідації пожеж залучалось 26 вогнеборців і 10 одиниць спеціальної техніки підрозділів УДСНС України у Чернігівській області та підрозділів місцевої пожежної охорони.
У зв`язку з цим, рятувальники закликають населення звертати увагу на стан опалювальних приладів та електромереж. Ні в якому разі надмірно не перегрівайте печі, не залишайте вогонь без нагляду та не розпалюйте його за допомогою горючих рідин. Не розміщуйте меблі, дрова, занавіски та інші спалимі речі впритул до печей, слідкуйте за справністю електромереж та електроприладів.
Пам’ятайте, що дотримання цих правил допоможе Вам уникнути лиха й зберегти своє життя.
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.