Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 12:23:19

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. ОФІЦІЙНО

27.02.2017   13:01Агенцiя

За 08 тиждень 2017 року в області захворіло на грип та ГРВІ 5092 особи, з них 3099 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 64,9%.

Було госпіталізовано 160 осіб, з них 127 дітей. Зареєстровано 1 випадок захворювання серед вагітних та 15 серед медичних працівників.

Перевищення епідемічного порогу в районах та містах не реєструвалося.

Введено додаткові канікули в Охраміївській ЗОШ Корюківського району з 24.02. по 04.03. 2017р.

По м. Чернігову захворіло 1940 осіб, з них дітей - 1221, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 46,0%.

В вірусологічну лабораторію біологічний матеріал від хворих на ГРВІ, грип?, жителів області не надходив.

З початку епідсезону по області проти грипу щеплено 530 осіб, в т.ч. 173 дитини.

Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини