Узбек намагався дати хабар прикордоннику
З початку 2017 року у Державній прикордонній службі України проходить внутрішньовідомча Акція «Вільні від корупції!», в якій приймають активну участь і прикордонники-чернігівці.
В міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі» в пішому порядку до України прибув 30-річний громадянин Узбекистану.
Під час проведення з ним співбесіди, для встановлення мети прибуття до України, за безперешкодний перетин державного кордону іноземець запропонував офіцеру-прикордоннику грошову винагороду в розмірі 1400 гривень.
Офіцер на пропозицію грошової винагороди відповіла відмовою, попередивши вищевказаного громадянина про кримінальну відповідальність за спробу дачі хабара.
Враховуючи те, що в діях іноземця присутні ознаки злочину передбаченого статтею 369 Кримінального Кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», про це були повідомлені співробітники Ріпкинського відділення Національної поліції, яким і був переданий іноземний громадянин для проведення слідчих дій.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
Призначення нового керівника театру 13:12
Відповідно до Розпорядження Голови Чернігівської обласної ради, Оксана Тунік-Фриз призначена виконуючою обов’язки директора-художнього керівника Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г Шевченка.
Поліцейські Чернігівщини викрили організоване злочинне угруповання «чорних» ріелторів і нотаріусів, які створили схему привласнення квартир померлих самотніх людей 12:40
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили транснаціональне угруповання махінаторів, які реалізували схему шахрайського заволодіння і перепродажу квартир померлих людей. «Чорні» ріелтори та приватні нотаріуси незаконно заволоділи чотирма квартирами у Чернігові на суму близько 3 мільйона гривень.
Подати заяву на отримання допомоги “Пакунок школяра” можна до 15 листопада 11:50
Пенсійний фонд України вчергове профінансував кошти за державною програмою підтримки родин “Пакунок школяра”.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки травмовано трьох людей: поліція документує наслідки 10:38
Вночі 5 листопада російська армія атакувала безпілотниками мирне населення м. Новгород-Сіверський.