Патрульні виявили у водія речовину, схожу на коноплі
23 лютого близько першої ночі патрульні зупинили автомобіль за порушення правил дорожнього руху.
Під час спілкування з 36-річним водієм у поліцейських виникла підозра, що чоловік перебуває в стані наркотичного сп’яніння. На це вказували його поведінка та зовнішні ознаки.
Водій не заперечував, що вживав наркотичні засоби, проте відмовився від проходження медичного огляду.
Під час поверхневого огляду у громадянина були виявлені два паперових згортки, в яких знаходилася подрібнена речовина рослинного походження зеленого кольору з характерним запахом конопель.
На місце події патрульними була викликана слідчо-оперативна група.
Останні новини Чернігівщини
Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29
Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.
«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38
Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.
Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16
У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.