Переможець відкритого міжрегіонального конкурсу "МікроМодель – 2017" - вихованець міського Центру ТОВРДМ
Вітаємо Андрія Сірика, вихованця Клубу юних моряків «Під вітрилами» при Центрі ТОВРДМ, який зайняв І місце у відкритій міжрегіональній виставці-конкурсі з історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель – 2017».
Конкурс відбувся 18-19 лютого в м. Бровари Київської області. До участі у виставці-конкурсі були запрошені усі бажаючі стендовики з різних областей України.
Учасники конкурсу поділялися на три вікові категорії: до 14 років, 14 –18 років, старші 18 років.
У своїй віковій категорії до 14 років (Андрію ще тільки 13) йому взагалі не було рівних.
При Центрі туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю у 2013 році був створений Клуб юних моряків «Під вітрилами».
Вихованці Клубу займаються в гуртках вітрильного, водного, пішохідного туризму.
Для вивчення історії мореплавства та опанування навичками роботи з різними матеріалами в Клубі функціонує судомодельний гурток.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression