Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 23:41:32

Ігрова кімната в школі – одна з умов розвитку, а не забаганка

23.02.2017   13:35

Йдучи до школи в 6 років, діти змінюють діяльність з ігрової на навчальну. На жаль, цей перехід часто буває різким та некомфортним, адже в молодшому шкільному віці саме грає залишається провідною діяльністю. Граючи, діти пізнають світ, навчаються та соціалізуються.

Ігрова кімната в школі – не забаганка, а необхідна умова розвитку малого школяра, що забезпечує цікаве, творче та змістовне пізнання дитиною світу. Але організувати змістовне дозвілля для пом’якшення адаптаційного періоду дітям в школі не так просто. Наприклад, в Сосницькій гімназії через недостатнє фінансування освітнього закладу його керівництво не може втілити цю ідею.

Тому Валентин Чепіга, батько однієї зі школярок, написав відповідний проект та переміг з ним на грантовому конкурсі від благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини».
 
Тепер завдяки підтримці фонду у гімназії молодші школярі розвиватимуть свої природні задатки та здібності через гру. Ігрова кімната дасть їм можливість не тільки вступати у вільні контакти з друзями та спілкуватись з учителем у невимушеній формі, а й комфортно адаптуватися до умов шкільного середовища.

Валентин Чепіга, автор проекту, дуже радіє підтримці його ідеї: «З переходом до школи час ігор не закінчується. Ми хочемо, щоб наші діти не «сиділи» в планшетах чи телефонах, а, граючись звичайними для їх віку іграшками,  розвиватися фізично, вдосконалювали пам’ять, логіку», - розповів він.

На фото зображення кабінету, в котрому скоро буде обладнана ігрова кімната – іграшки вже замовлені, а діти, батьки і вчителі в очікуванні.

Завдяки взаємодії донорської організації та активних жителів Сосниці, гімназисти зможуть займатися в новій ігровій кімнаті, а дорослі побачили, як ідею можна втілити в життя, займаючись проектною роботою.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини