Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 21:51:37

Кращим районом електромереж в Чернігівській області визнаний Семенівський РЕМ

23.02.2017   08:57Агенцiя

За словами Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимира Ткача, вже традиційно Товариство відзначає колективи відокремлених підрозділів, які продемонстрували професіоналізм та зробили внесок у розвиток електромереж та надійну експлуатацію об'єктів енергетики.

Вийти в лідери та досягти високих техніко-економічних показників у 2016 році вдалося багатьом районам електричних мереж, зокрема Менському, Прилуцькому, Козелецькому РЕМ.

Однак Семенівський РЕМ отримав нагороду, насамперед, за високий професіоналізм, кваліфікацію та знання персоналу з охорони праці, безпеки технології робіт, які вони продемонстрували в конкурсі професійної майстерності оперативного персоналу, загальний настрій у колективі, уміння проявити командний дух в нештатній екстремальній ситуації та продемонструвати позитивну динаміку роботи за останні роки.

Почесну відзнаку керівникові Семенівського РЕМ, обов‘язки якого виконує головний інженер Юрій Сухін, вручив Голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач в ході підсумкового засідання керівників структурних підрозділів та дирекцій Товариства за результатами діяльності у 2016 році.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини