Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 23:35:52

Рятувальники роз’яснюють правила безпечної поведінки в побуті

23.02.2017   07:37

Чернігівські рятувальники продовжують спілкуватися та нагадувати громадянам основні правила безпечної поведінки в побуті.

Так, з метою попередження виникнення пожеж, випадків загибелі і травмування людей на них, 22 лютого рятувальники здійснили профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору громадян у м. Семенівка.

До даного заходу також були залучені працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Основна увага приділялася особам, які належать до підвищеної групи ризику, а саме: самотнім особам похилого віку, багатодітним сім’ям та особам, що зловживають спиртним напоями.

Під час спілкування працівники Семенівського районного сектору УДСНС України у Чернігівській області роз'яснювали громадянам основні норми та правила пожежної безпеки під час використання електрообігрівачів, електропобутових і газових приладів, а також під час користування приладами пічного опаленням.

Окремо співробітники Служби порятунку зупинилися на актуальних зимових небезпеках для життя та здоров’я. Людей застерегли щодо тонкої криги на водоймах, а також обморожень і переохолоджень. На всі запитання, що виникали в громадян фахівці надали кваліфіковані відповіді. А для того, щоб важлива інформація краще запам’яталася, громадянам роздали тематичні пам’ятки та листівки.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини