Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 03:16:40

Приватне підприємство, зазначивши на вивісці напис "Стоматологічна клініка", не мало при цьому документального підтвердження, що може так називатись

22.02.2017   11:51

Чернігівське обласне територіальне відділення АМКУ надало рекомендації щодо припинення дій, які містили ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

За результатами дослідження ринку реклами встановлено, що на фасаді приміщення по вул. Ю. Коптєва, 3 в м.Прилуки було розміщено вивіску «Стоматологічна клініка Василюка». Згідно з чинним законодавством клініками називаються лікувально-профілактичні заклади, що входять до складу науково-дослідних закладів або підпорядковані медичним науково-дослідним закладам. 

Приватне підприємство, зазначивши на вивісці лікувального закладу напис «Стоматологічна клініка», не мало при цьому документального підтвердження, що може називатись «клінікою». Таким чином, підприємство могло отримати неправомірні переваги у конкуренції на ринку надання стоматологічних послуг, посилюючи свою конкурентну позицію не завдяки власним досягненням, що є однією з ознак економічної конкуренції, а шляхом поширення неправдивих відомостей.

Зазначена інформація могла ввести в оману споживачів та вплинути на їх наміри щодо придбання послуг саме в даного суб’єкта господарювання. Підприємству були надані рекомендації вжити відповідних заходів для припинення дій, які містили ознаки порушення, передбаченого ст.151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді поширення неправдивих відомостей, що вводять в оману невизначене коло осіб.

Рекомендації виконані: в новій назві підприємства відсутнє слово «клініка».

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 679 осіб 20:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 26 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 422 373 людини.

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників?

Скільки шкіл Чернігова зможуть працювати при вимозі 100% вакцинації працівників? 20:27

На сьогодні тільки одна чернігівська школа - №4 - вже має 100% вакцинованих працівників. І ще 11 шкіл міста досягли показника вакцинації співробітників понад 90%. Це школи 5, 7, 9, 13, 14,17, 18, 20, 30, 35, 36. Загальний же середній показник вакцинації освітян Чернігова – 87% по школах і 88% по садочках.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 325 нових випадків COVID-19 20:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 жовтня в області зафіксовано 325 нових випадкiв COVID-19.

 Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція»

Михайло Федоров проінспектував підключення сіл Чернігівщини до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція» 20:16

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров сьогодні відвідав з робочим візитом Чернігівську область, щоб проінспектувати підключення сіл до інтернету в межах проєкту «Інтернет-субвенція».

Державні гроші мають витрачатися раціонально: В’ячеслав Чаус на об’єктах «Великого будівництва» Ніжинщини 20:05

Голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус продовжує оглядати хід реалізації президентської програми «Велике будівництво». Відвідує як уже завершені об’єкти, так і ті, що мають статус кандидатів на фінансування. Сьогодні з таким візитом побував у Ніжинському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини