Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:44:04

Приватне підприємство, зазначивши на вивісці напис "Стоматологічна клініка", не мало при цьому документального підтвердження, що може так називатись

22.02.2017   11:51

Чернігівське обласне територіальне відділення АМКУ надало рекомендації щодо припинення дій, які містили ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

За результатами дослідження ринку реклами встановлено, що на фасаді приміщення по вул. Ю. Коптєва, 3 в м.Прилуки було розміщено вивіску «Стоматологічна клініка Василюка». Згідно з чинним законодавством клініками називаються лікувально-профілактичні заклади, що входять до складу науково-дослідних закладів або підпорядковані медичним науково-дослідним закладам. 

Приватне підприємство, зазначивши на вивісці лікувального закладу напис «Стоматологічна клініка», не мало при цьому документального підтвердження, що може називатись «клінікою». Таким чином, підприємство могло отримати неправомірні переваги у конкуренції на ринку надання стоматологічних послуг, посилюючи свою конкурентну позицію не завдяки власним досягненням, що є однією з ознак економічної конкуренції, а шляхом поширення неправдивих відомостей.

Зазначена інформація могла ввести в оману споживачів та вплинути на їх наміри щодо придбання послуг саме в даного суб’єкта господарювання. Підприємству були надані рекомендації вжити відповідних заходів для припинення дій, які містили ознаки порушення, передбаченого ст.151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді поширення неправдивих відомостей, що вводять в оману невизначене коло осіб.

Рекомендації виконані: в новій назві підприємства відсутнє слово «клініка».

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини