Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 12:13:09

Відтепер хворих на діабет рахуватимуть

22.02.2017   10:19Агенцiя

З лютого 2017 року Міністерство охорони здоров’я України впроваджує низку проектів, спрямованих на підвищення доступу людей, які живуть із цукровим діабетом, до якісних інсулінових препаратів.

Один з проектів — поширення досвіду Чернігівської та Полтавської областей: протягом десяти років інсулін, минаючи тендерні процедури, надходив безпосередньо до аптечних закладів та відпускався пацієнтам за рецептами.

Крім того, впроваджується і так званий електронний Реєстр хворих на інсулінозалежний діабет. Передбачається, що Реєстр дасть змогу не тільки поставити на облік всіх діабетиків, а й контролювати програму реімбурсації (відшкодування) вартості препаратів аптечним закладам.

Втім, за словами головного позаштатного ендокринолога Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Любові Черв’якової, Реєстр у тому вигляді, який пропонується Міністерством охорони здоров’я України, потребує доопрацювання. Адже він не містить даних про аналіз стану хворого, динаміку розвитку хвороби та реакцію пацієнта на застосування інсулінових препаратів.

 
За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини