У Чернігові вшанували учасників бойових дій на території інших держав. ФОТОРЕПОРТАЖ
У Чернігові сьогодні, 15 лютого, відбулася церемонія покладання квітів та мітинг-реквієм з нагоди 28-ої річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Традиційно у заході взяли участь керівники міста та області, ветерани-афганці, колишні воїни-миротворці, бійці АТО, їх сім’ї та громадськість міста.
Учасники урочистостей поклали квіти до пам’ятного знаку землякам, які загинули під час Революції Гідності та проведення антитерористичної операції на сході країни.
Після цього відбувся мітинг за участю голови облдержадміністрації Валерія Куліча, голови обласної ради Ігоря Вдовенка, Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам у парковій зоні по проспекту Миру.
Фото Стельмах Оксани
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.












