Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 червня, 05:21:51

У Чернігові більше половини свідоцтв про народження дітей тепер видаються прямо в пологовому

15.02.2017   11:31

Зараз у Чернігові понад 60% малюків отримують свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку. Це нова послуга органів юстиції, яка на території України вперше запрацювала саме в нашому місті.

Працівник РАЦСу тепер має в пологовому робоче місце, де знаходиться повний день. Батькам дитини треба лише зайти до нього з паспортами і заповнити відповідні документи. Це робоче місце автоматизоване, тобто з документами нікому й нікуди їхати не треба. Внесення даних до загальної системи здійснюється прямо звідти, що дає змогу прямо в пологовому оформити та видати свідоцтво про народження. Швидко, просто, на місці. Батьки, яким у минулі роки «пощастило» стояти за цим свідоцтвом у довгих загальних чергах, одноголосно «за» таку новацію.

Вчора, під час перебування в Чернігові з робочим візитом заступника міністра юстиції Павла Мороза, він та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко в урочистій обстановці вручили такі свідоцтва безпосередньо в пологовому будинку семи молодим мамам.

“Для батьків дуже важливо з перших хвилин життя новонародженого бути поруч, а не турбуватись про папери. Саме тому Міністерство юстиції запровадило такий зручний  сервіс. Сьогодні у майже 500 закладах охорони здоров’я по всій країні кожен малюк може отримати свій перший документ”, - сказав Павло Мороз у коментарі журналістам з цього приводу.

Також віднедавна в чернігівському пологовому будинку додатково надається і послуга з реєстрації місця проживання новонароджених. Від листопада 2016 року тут  прийнято понад 100 заяв щодо такої реєстрації.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ